Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.06.2018 18:21:06 

ZAHRADA VÁŠNÍ

Nápady a rady
 

  !!!!!!!!!!!!!!   Tenga Egg Clicker   !!!!!!!!!!!!!!

Tenga Egg Clicker

Užijte si fenomenální pocity z originálně profilovaných Tenga Egg masturbátorů – vajíček. Tyto malé zázraky jsou dokonale elastické a přizpůsobí se každé velikosti. Díky dvojitému kroužku na vstupu dokonale sedí. Stačí rozbalit, kápnout přiložený lubrikační gel a dopřát si nebetyčné pocity slasti.
Perfektní hračka na cesty – noste ji vždy při sobě a užijte si orgasmus kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vajíčko Tenga Egg je dárek, který udělá radost nejen gurmánům.

Clicker – rafinovaný systém systém výstupků, které dokonale přilnou. Prostě neodolatelné.

 
 
 
Byliny lásky

 
 
AGAVE: její polarita je mužská, živel oheň – šťáva z agáve se používá k vyvolání vášně
 
 
CESMÍNA PARAGUAYSKÁ: její polarita je mužská – pokud je nošena na těle, přitahuje cesmína opačné pohlaví. Odvar z jejích listů působí povzbudivě, traduje se, že pokud pijete maté s milovaným člověkem, zůstanete spolu.
 
 
CIBULE KUCHYŇSKÁ: její polarita je mužská, živel oheň – pojídání cibule působí příznivě na potenci, stejně tak přidávání cibulové šťávy do pokrmů.
 
 
ČESNEK KUCHYŇSKÝ: polarita mužská, živel oheň – česnek v jídle je silným afrodisiakem, pro osoby s nízkým tlakem to však neplatí.
 
 
HRUŠEŇ OBECNÁ: polarita ženská, živel země – hrušky se často používají při „kouzlech lásky“, „zakleté“ hrušky vyvolávají při požití sexuální vzrušení.
 
 
KAPARA TRNITÁ: polarita ženská, živel země – plod kapary se používá při milostných kouzlech, také k vyvolání vášně, navíc léčí impotenci.
 
 
KAPRAĎ SAMEC: polarita mužská, živel vzduch – kapradí nošené ve váčku mocně přitahuje ženy a úspěch obecně.
 
 
KARDAMON PRAVÝ: polarita ženská, živel země – magicky připravená semena, přidaná do horkého vína, vyvolávají tělesnou vášeň. Jako afrodisiaka se užívají i semena zapečená v jablkovém koláči. Kardamon se přidává do sáčků a kuřidel k přivolání lásky.
 
 
KMÍN LUČNÍ: polarita mužská, živel vzduch – kmín se přidává do sáčků a směsí k přivolání partnera, semena v jídle probouzejí vášeň.
 
 
KOPR ZAHRADNÍ: polarita mužská, živel oheň – vykoupete-li se v lázni, do které je přidán kopr, stanete se neodolatelnými, jeho vůně rozněcuje vášeň.
 
 
LÍSKA OBECNÁ: polarita mužská, živel vzduch – jediný lískový oříšek, nošený na těle, zvyšuje plodnost.
 
 
MÁTA: polarita mužská, živel vzduch – odvar z magicky preparovaných lístků se používá k vyvolání vášně.
 
 
MIŘÍK CELER: polarita mužská, živel oheň – používání natě i semen vyvolává tělesnou touhu, čarodějnice prý polykaly semena celeru před odletem na sabat.
 
 
MRKEV OBECNÁ: polarita mužská, živel oheň – polykání mrkvových semínek pomáhá ženám otěhotnět, konzumace mrkve léčí impotenci.
 
 
OLIVOVNÍK EVROPSKÝ: polarita mužská, živel oheň – plody olivy zajišťují u žen plodnost, u mužů podporují sexuální apetenci. Zároveň vyvolávají vášeň. Athénské nevěsty nosily olivové věnce, aby je obdařily plodností.
 
 
OROBINEC ÚZKOLISTÝ: polarita mužská, živel oheň – není-li žena spokojená s pohlavním stykem se svým partnerem, měla by u sebe nosit orobinec, nebo ho uschovat v lůžku.
 
 
PAČULE OBECNÁ: polarita ženská, živel voda – přidává se do váčků a koupelí určených k přivolání lásky, najdete ji také v talismanech, které mají zajistit plodnost.
 
 
PELYNĚK BROTAN: polarita mužská, živel vzduch – nošen ve váčku nebo uschovaný v ložnici přivolává lásku partnera, pod postelí vyvolává tělesné touhy.
 
 
 
PETRŽEL ZAHRADNÍ: polarita mužská, živel vzduch – požívání petržele zvyšuje plodnost a povzbuzuje vášně, naopak pokud jste zamilováni, petržel netrhejte, láska by mohla skončit.
 
 
ROZMARÝN LÉKAŘSKŸ: polarita mužská, živel oheň – rozmarýn se používá ve směsích a kuřidlech pro vyvolání lásky a sexuální touhy, je častou ingrediencí u rostlinných afrodisiakálních směsí.
 
SEZAM INDICKÝ: polarita mužská, živel oheň – sezamová semínka při konzumaci vyvolávají vášeň.
 
SKOŘICOVNÍK CEYLONSKÝ: polarita mužská, živel oheň – jako kuřidlo nebo ve váčcích a odvarech přivolává lásku a vyvolává tělesnou vášeň.
 
SLUNEČNICE OBECNÁ: polarita mužská, živel oheň – semena slunečnice mají pojídat ženy, které touží otěhotnět, naopak ctnost podporuje šťáva vylisovaná z lodyh.
 
ŠAFRÁN SETÝ: polarita mužská, živel oheň – šafrán se používá zejména ve váčcích pro vyvolání lásky a touhy, rozptyluje melancholii.
 
VANILKA PRAVÁ: polarita ženská, živel země – vanilka se přidává do váčků k přivolání lásky a vášně, cukrem z misky, kde je také lusk vanilky, se přislazují nápoje lásky.
 
 
Byliny pro milostné čáry
 
 
BAZALKA PRAVÁ: polarita mužská, živel oheň – vůně čerstvé bazalky vyvolává sympatie mezi lidmi, proto se jí užívalo pro uklidnění hádky mezi milenci. Je častou ingrediencí kuřidel a váčků, které přivolávají lásku. Lásku přivoláme i tehdy, pokud si čerstvé listy rozetřeme po kůži jako „parfém“. Na Balkáně se věřilo, že mladý muž se zamiluje do ženy, od které přijal snítku bazalky.
Bazalka se také používá při věštění průběhu vztahu. Položíme dva čerstvé lístky bazalky na horké uhlí…Shoří-li klidně na popel, bude klidný i průběh vztahu, budou-li hořet s praskáním, bude vztah rušen hádkami. Pokud se na horkém uhlí s praskáním rozlétnou, je láska odsouzena k nezdaru.
Bazalka také zajišťuje věrnost partnera. Pokud si posypeme sušenou rozdrcenou bazalkou tělo, zvláště v srdeční oblasti, bude náš vztah obdařen věrností.
 
BLÍN ČERNÝ: polarita ženská, živel země – poněkud kuriózní je recept na přivolání lásky pomocí blínu. Blín má přivolat lásku, pokud je natrhán časně zrána nahým člověkem, který při tom stojí na jedné noze. Takto natrhaný blín má být nošen ve váčku.
 
BROSKVOŇ OBECNÁ: polarita ženská, živel země – toto ovoce je symbolem lásky, a proto broskve nebo broskvový koláč, předložený milované bytosti, mohou zajistit její přízeň. Japonky jedí broskve za účelem zvýšení plodnosti.
 
CITRONÍK PRAVÝ: polarita ženská, živel země – usušené listy a slupky citrónů se přidávají do směsí, které přivolávají lásku, listí pak vyvolává milostnou vášeň. Citroník, jenž vyroste ze semene citronu, který jsme předtím snědli, je vhodným dárkem pro milovanou bytost. Koláč z citronů zas posiluje manželskou věrnost.
 
DRAČINEC OBROVSKÝ: polarita mužská, živel oheň – spalováním pryskyřice z dračince je možné přinutit ztraceného milence či milenku, aby se vrátili zpět. Tento rituál se provádí v noci, u otevřeného okna. Hůl z dračince vložená pod matraci léčí impotenci.
 
FAZOL ZAHRADNÍ: polarita mužská, živel vzduch – žena, která chce získat muže, má položit sedm fazolí do kruhu na zem. Muž musí do tohoto kruhu vstoupit, nebo přes něj přejít. Pokud se tak stane, muž se do ní zamiluje. (U této praktiky pozor, pokud je k tomu dotyčný donucen lstí, hraničí kouzlo s manipulací.)
Pokud se milenci hádají, doporučuje se ženě nosit dva dny tři fazole navlečené na hedvábné nit. Hádky pak ustanou.
 
HEŘMÁNEK PRAVÝ: polarita mužská, živel oheň – heřmánkový odvar se přidává do koupelí pro přivolání lásky.
 
HRÁCH SETÝ: polarita ženská, živel voda – najde-li žena lusk s devíti kuličkami, může si ho pověsit nad dveře. První vhodný muž, který jimi vejde, se stane jejím manželem.
 
HYACINT VÝCHODNÍ: polarita ženská, živel země – nošen ve váčku pomáhá při porodních bolestech. Vůně květů léčí nešťastnou lásku.
 
IBIŠEK ČÍNSKÝ: polarita ženská, živel země – květy červeného ibišku, zalité horkou vodou jako čaj, vyvolávají značnou tělesnou vášeň. Květy se také přidávají do sáčků a kuřidel pro přivolání lásky. V tropech se čerstvé květy splétají do svatebních věnců.
 
JABLOŇ DOMÁCÍ: polarita ženská, živel země – jablka se vždycky používala při rozmanitých kouzlech lásky. Velmi prosté „kouzlo lásky“, které nám možná připomene hry z dětství, se provádí takto: Jablko se rozkrojí a každý z milenců sní jednu polovinu, to posílí spojení a zaručí štěstí ve společném vztahu.
Další, votivní kouzlo radí zahřát jablko v dlaních (v drsnějších středověkých návodech se praví „dotknout se jablkem genitálu“) a potom ho dát své lásce. Pokud ho dotyčný či dotyčná sní, bude vaši lásku opětovat.
Z jabloňového dřeva se také vyrábějí kouzelné hole, které se používají při kouzlech lásky.
 
JAHODNÍK OBECNÝ: polarita ženská, živel země – jahody jsou považovány za „ovoce lásky“, podávají se milovaným osobám, sušené listí se nosí pro štěstí a ulevuje také při porodních bolestech.
 
JALOVEC OBECNÝ: polarita mužská, živel oheň – jalovec se přidává zejména do „mužských“ směsí lásky, jalovčinky muži nosí pro zvýšení potence.
 
JASMÍN PRAVÝ: polarita ženská, živel země – sušené jasmínově květy se přidávají do váčků a směsí k probuzení romantické lásky.
 
JAVOR: polarita mužská, živel vzduch – listí se používá při kouzlech lásky, zrovna tak javorový sirup.
 
JEČMEN OBECNÝ: polarita mužská, živel vzduch – zrna ječmene se používají při milostném věštění.
 
JETEL: polarita mužská, živel vzduch – najde-li žena dvoulistý jetel, znamená to, že brzo potká svou osudovou lásku.
Pokud dva lidé snědí rozpůlený čtyřlístek, zamilují se do sebe.
Jetelový lístek, omotaný kouskem modrého hedvábí a nošený na srdci pomáhá překonat zklamání v lásce.
 
JILM POLNÍ: polarita ženská, živel země – jilmové listí přivolává lásku, strom je prý velmi oblíben elfy.
 
JMELÏ BÍLÉ: polarita mužská, živel vzduch – políbíte-li svou lásku pod jmelím, láska nevyprchá. Jmelí také nosí ženy jako pomoc při početí.
 
KAŠTANOVNÍK JEDLÝ: polarita mužská, živel oheň – používá se při milostných kouzlech a přidává se do jídla milované bytosti.
 
KDOULOŇ PODLOUHLÁ: polarita ženská, živel země – ve starém Římě se novomanželé dělili o kdouli, aby si zajistili svornost a štěstí. Traduje se také, že pokud podáte kdoule milované osobě, zůstane vám věrná. Ženám, které v těhotenství jedí kdoule, se prý rodí nadprůměrně nadané děti.
 
KONOPÍ SETÉ: polarita ženská, živel země – konopí se často používalo v kouzlech lásky a při milostném věštění. Jednu věšteckou praktiku uvádím: Vezměte hrst konopných semen o půlnoci ke kostelu či na jiné duchovně silné místo, nejlépe o letním slunovratu. Obejděte místo dvakrát kolem, za chůze rozhazujte semena a opakujte: „Seju, seju konopí, kdo ho přijde po mně pokosit?“ Měl by se vám zjevit váš budoucí partner.
 
KONTRYHEL OBECNÝ: polarita ženská, živel země – kontryhel se používá v „ženských“ váčcích a směsích pro přivolání lásky, tato bylina obecně pomáhá ženám v jejich nesnázích.
 
KOPRETINA BÍLÁ: polarita ženská, živel země – kořen kopretiny, který si položíte před spaním pod polštář, má moc přivolat ztracenou lásku, kopretina nošená na šatech pak lásku přivolává.
 
KOSATEC: polarita ženská, živel země – kořen kosatce je již po staletí využíván k hledání a udržení lásky. Celý kořen bývá užíván jako amulet, rozdrcený na prach se přidává do váčků, dobře poslouží i rozsypaný po šatech, prostěradle, podlaze, okolí domu a podobně.
 
LÉKOŘICE LYSÁ: polarita ženská, živel země – žvýkání kořenu lékořice prý budí fyzickou touhu po opačném pohlaví, také se přidává do váčků a směsí určených k vyvolání lásky a vášně a lze ho použít i při kouzlech pro uchování věrnosti.
 
LEVANDULE LÉKAŘSKÁ: polarita mužská, živel vzduch – levandule je často používána v sáčcích a milostném čarování. Podle tradice stačí potřít si levandulí šaty, aby jejich nositelka přitahovala milostný zájem, i milostné dopisy je nejlépe psát na listu papíru, jichž jsme se předtím dotkli levandulí. Vůně levandule působí zejména na muže, čehož využívaly prostitutky, které se voněly levandulovým olejem.
 
LÍPA MALOLISTÁ: polarita mužská, živel vzduch – i když prameny přiřazují lípu mužskému prvku, v slovanském chápání je to strom vysloveně ženský, ženy chránící. Figurky z lipového dřeva lze použít jako volty při milostném čarování.
 
MAJORÁNKA ZAHRADNÍ: polarita mužská, živel vzduch – používá se v kouzlech lásky a za tímto účelem se také přidává do jídla.
 
MÁK SETÝ: polarita ženská, živel země – zaklínaná semínka máku se přidávají do jídla za účelem přivolání lásky, dávají se do váčků, květ i semena se také nosí za účelem zvýšení plodnosti.
 
MALINOVNÍK: polarita ženská, živel země – maliny vyvolávají lásku, listy nosí těhotné ženy u sebe pro zmenšení porodních bolestí a k vyvolání porodu.
 
MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ: polarita ženská, živel země – recept, který pochází z arabských pramenů, radí, jak přivolat lásku s pomocí meduňky. Namočte květinu na několik hodin do vína, potom sceďte a vypijte s milovanou osobou. K získání lásky někdy může stačit i nosit meduňku u sebe.
 
MUŠKÁT: polarita ženská, živel země – růžově kvetoucí muškáty se používají při kouzlech lásky, bíle kvetoucí zvyšují plodnost.
 
MYRHOVNÍK PRAVÝ: polarita ženská, živel země – nošení poupat myrhovníku léčí nešťastnou lásku a přivolává lásku novou. Jednoduchý elixír lásky připravíme, když poupata myrhovníku namočíme o úplňku přes noc do červeného vína.
 
MYRHA OBECNÁ: polarita ženská, živel země – myrha je symbolem svateb, korouhevníci lásky…Při provádění milostných kouzel se dobře osvědčuje nasadit si myrtový věnec na hlavu. Myrta je také součástí takřka všech „milostných“ váčků a kouzel, nosí se ke zvýšení plodnosti a ochraňuje lásku.
 
ORLÍČEK ČERNOFIALOVÝ: polarita ženská, živel země – semena orlíčku se používají jako milostný parfém. Rozdrcená na prášek se vtírají do kůže v podpaží a v tříslech, aby přivolala lásku. Toto kouzlo platí pro obě pohlaví.
 
PELYNĚK PRAVÝ: polarita mužská, živel oheň – někdy bývá pelyněk používán v odvarech, které mají přivolat lásku, ovšem pozor, chuť je opravdu těžko přijatelná a pelyněk je ve větší dávce jedovatý, má také halucinogenní účinky. Pro zachování lásky se pelyněk pokládá pod postel.
 
POMERANČOVNÍK ČÍNSKÝ: polarita mužská, živel oheň – pomerančové květy byly častou součástí svatebních věnců, sušená oplodí a semínka se přidávají do váčků lásky, květy pak do těch, které mají svého nositele dovést až k svatbě. Sušené i čerstvé květy se také přidávají do koupelí, protože zvyšují přitažlivost pro druhé pohlaví.
 
ROUTA VONNÁ: polarita mužská, živel oheň – vůně čerstvé routy pomáhá udržet jasnou hlavu ve věcech lásky a nepodlehnout neupřímným svodům.
 
RŮŽE: polarita ženská, živel země – růže je první květinou, na kterou si ve spojitosti s láskou vzpomeneme, a je jí zcela zaslouženě. Sušené květy se přidávají do směsí určených k přivolání lásky, kytice růží (zbavených trnů) nebo jediná květina ve váze patří na oltář, na kterém se operace k přivolání lásky odehrává. Šťáva z okvětních plátků se přidává do koupelí, šípky planých růží se zas navlékají jako náhrdelník k přivolání lásky.
Čaj z růžových poupat, vypitý před spaním, přivolává prorocké sny. Žena, která chce přispění při rozhodování o budoucím partnerovi, může napsat jména svých ctitelů na čerstvé listy růží. Ten, který nese jméno jejího budoucího druha, zůstane nejdéle zelený.
 
ŘEBŘÍČEK OBECNÝ: polarita ženská, živel země – řebříček je velmi silnou, všestranně využitelnou magickou bylinou, používá se zejména k ochraně.
Kytice sušeného řebříčku zavěšená nad postelí, stejně jako řebříček použitý ve svatební kytici, chrání lásku na dlouhých sedm let. Používá se i při jiných milostných kouzlech, posiluje účinek ostatních použitých bylin.
 
SEDMIKRÁSKA OBECNÁ: polarita ženská, živel země – sedmikráska má podobné účinky jako kopretina, a tak ji používáme stejným způsobem. Přivolává lásku a může přivést zpět ztraceného milence.
 
SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ: polarita ženská, živel voda – sporýšem byly korunovány druidky při iniciačních obřadech, nejvhodnější dobou pro jeho sběr je letní slunovrat.
Tuto bylinu můžeme použít do směsí a váčků přivolávajících lásku, naopak šťáva, vymačkaná z rostlin nasbíraných před východem slunce první den nového měsíce, kterou pak vypijeme, nás učiní cudnými na dlouhých sedm let, aspoň to tvrdí starý recept.
Pokud sporýšovou šťávu rozetřete po těle, ochrání před kouzly a přivolá milence či milenku.
 
SRDCOVKA NÁDHERNÁ: polarita ženská, živel země – nošením kořene této byliny se přivolává láska, s její pomocí se dá také věštit v milostných věcech.
Rozmačkejte květ srdcovky, je-li šťáva rudá, váš protějšek vás miluje, je-li bílá, je tomu naopak. Už samotné pěstování této rostliny vyvolává lásku, nedoporučuje se ale pěstovat ji v místnosti.
 
ŠANTA KOČIČÍ: polarita ženská, živel země – šanta se používá jako milostný amulet, většinou spolu s okvětními plátky růže.
 
TYMIÁN OBECNÝ: polarita ženská, živel země – rada pro ženy: chcete-li se stát neodolatelnou, vpleťte si tymián do vlasů, navíc dodává i odvahu a energii.
 
VRBA BÍLÁ: polarita ženská, živel země – listy vrby se přidávají do směsí a váčků na přivolání lásky, z jejího dřeva se zhotovují kouzelné hole, používané při obřadech Měsíce.
 
VSTAVAČ OBECNÝ: polarita ženská, živel země – chcete-li mít úspěchy ve svém milostném konání, noste u sebe vždy dvě hlízy vstavače, přinášejí štěstí zamilovaným a pomohou zbavit se soků v lásce.
Hlízy vstavače se také používají při milostných kouzlech a nosí se, aby podpořily pravděpodobnost početí dítěte.
Pokud chcete účinnost hlíz vstavače ještě posílit, ponořte je do růžového oleje.
 
ZÁZVOR PRAVÝ: polarita mužská, živel oheň – zázvor je bylinou „ohnivou“ a tak se projevuje i při čarování, dodává kouzlům potřebnou sílu „rozpálí“ je a to se při milostném čarování hodí.
 
Sexy jídlo aneb Čím okořenit milování  
 

Chcete si trochu okořenit sex? Nemusíte kvůli tomu nikam do sex-shopu ani do jiného specializovaného obchodu. Mrkněte se jednoduše do špajzu!

Trocha zpestření

Víte, že v některých kulturách zabíjeli nosorožce nebo sháněli sušené tygří či jelení penisy, aby si vylepšili svůj sexuální život? Rčení, že láska prochází žaludkem, je staré jako lidstvo samo a případě afrodisiak i doslovné. Určité propojení jídla se sexem existovalo od pradávna. Staří Římané si vychutnávali jídlo vleže na lehátkách a spolu s jídlem se oddávali nevázaným radovánkám. Francouzský král Ludvík XIV. si nechával večeři servírovat přímo do ložnice, pokrm mu tam posílali výtahem rovnou z kuchyně. V devatenáctém století některé francouzské restaurace nabízely tzv. le cabinet particulier, což byla soukromá jídelna vybavená lůžkem a bidetem.

Aby po jídle následoval žhavý sex

Aby po konzumaci jídla následoval žhavý sex, je zapotřebí pokrmy speciálně vybrat a zamyslet se nad vhodným složením stravy. Jídlo musí být lehké a musí obsahovat sexuálně povzbuzující látky. Při přípravě takového speciálního jídla doporučujeme upřednostňovat kvalitu před kvantitou, navíc večeři pěkně naservírovat i dbát na její úpravu na talířích.

Které potraviny podporují sexuální touhu?

To byste rádi věděli. Představte si, že to můžou být i potraviny, které má docela obyčejný smrtelník ve své spíži. Podívejte se na naši malou abecedu:

A jako alkohol

Proč ne. V malém množství uvolňuje zábrany a napětí, ve větším množství však negativně ovlivňuje potenci a způsobuje únavu. Nejlepší je vybrat kvalitní šampaňské, například Dom Perignon.

Ano, čokoláda

Její afrodisiakální účinky oceňují zejména ženy, některé jsou na ní doslova závislé. Čokoláda v sobě totiž obsahuje látku zvanou fenyletylamin, navozující sexuální vzrušení nebo alespoň dobrou náladu.

Chřest

To by vás nenapadlo, že ne. Přesto tato zelenina obsahuje celou řadu vitamínů a zdraví prospěšných prvků. Bývá nazýván elixírem mládí, působí také lehce močopudně, a tak nepřímo zvyšuje dráždění pohlavních orgánů. Lze ho zpracovat různými způsoby - připravit z něj chřestovou krémovou polévku, zapéct ho se sýrem, přidat ho na pizzu.

A co koření?

To obecně povzbuzuje sexuální apetit. Jmenujme alespoň vanilku, chilli, koriandr, muškátový oříšek nebo pepř. Pouhá vůně směsi koření dokáže někdy pěkně probudit naše smysly. Není divu, že se z koření připravují parfémy.

A konečně ženšen

Ten je považován v Asii za nejúčinnější afrodisiakum. Je zdrojem mnoha cenných vitamínů, minerálů, animokyselin a enzymů. Na Dálném východě z něj připravují speciální ženšenové víno, jednodušší je však uvařit svému milovanému čaj s obsahem ženšenu.

 

logo

stáhnout mp3

 

wink

 

 

 

TOPlist