Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.06.2018 18:21:06 

ZAHRADA VÁŠNÍ

Erotický HOROSKOP
  Erotický  HOROSKOP  
 
//@GDB[131237]//@GDE
 
 
 
Vodnář - žena
 
Lásku k pravidelnosti a pořádku žena-Vodnář přenáší i do ložnice. Je to okouzlující a zábavná žena, která však dokáže být i neústupná a paličatá ve svých názorech. Má ráda zábavu a život. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako ŽENA, ne jako ,,jen žena". Vodnářka si jde pevně za svým vyhlédnutým cílem a jde třeba i přes mrtvoly. Má ráda muže a muži mají rádi jí. Muž svedený jejím vzhledem se k ní snaží za každou cenu přiblížit.

Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné a vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje a sex s touto ženou je slastným a unikátním zážitkem.

Předehra je pro ni stejně důležitá, jako samotný akt. Ráda se pomalu a s citem rozpaluje, povídá vzrušující slovíčka a připravuje si při tom i svého partnera na divokou jízdu. Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými reakcemi.

Nespěchejte na ni, žádná agresivita, to se okamžitě stáhne a nic z toho nebude. Ovšem pokud ji získáte ve správný čas na správném místě, tak je svolná téměř k čemukoliv. Patří k milenkám, které rády experimentují, vymýšlejí nové polohy, hledají ještě větší vzrušení a požitky. Zajímají se hodně o své partnery a často uskutečňují velmi rafinované věci k zvýšení jejich rozkoše. Obdivuje silné a pěkně urostlé muže.
 
Vodnář - muž
 
Muž-Vodnář sexuálně málo touží a touhu skrývá kdesi v koutku. Erotické sny má minimální a je plně spokojen s občasnými vztahy, ve kterých ho více než fyzické uspokojení přitahuje sám fakt ovládání krásné ženy.

Je štědrý, upřímný a velmi zvědavý. V navazování nových kontaktů je však ostýchavý a málokdy je tím, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat, nebo přesvědčovat o něčem, na co má svůj vlastní názor. Má sny a představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými a vnadnými ženami, mezi kterými se pohybuje jako jejich vládce. Přestože má rád ženy a ženy mají rády jeho, nedokáže si žádnou získat tak nějak skutečně a opravdově. Na povrchu sice působí chladně a upnutě, ale přesto v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako sobě rovné a nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky a romantické líbání.

Jeho sexuální předehry jsou smyslné a někdy až zdlouhavé. Občas je potřeba jej trošku popostrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se náhle probudí a stane se doslova sexuálním strojem, který se hned tak nezastaví. Je pozorný, jemný, věnuje se všem částem kouzelného ženského těla a vše si řádně vychutnává. Vynalézavý a vytrvalý milenec Vodnář ocení u své partnerky nápaditost.
 
 
 
 

Štír – žena

 

K ženě-Štír lze připojit vlastnosti jako: záhadná, osudová, nespoutaná. Její vášeň je doslova bezbřehá. Všechny její skutky jsou podřízeny jedinému cíli - a to, dosáhnout sexuálního uspokojení. Tato žena je energická, chytrá, krásná a muž po ní doslova šílí. Většinou získá erotické zkušenosti velice brzy.

Ti, kteří sní o vášnivě ženě, najdou možná právě v ní svůj ideál. Dokáže se výborně ovládat, ale ve chvílích fyzického sblížení se zbavuje všech zábran, je nespoutaně zběsilá. Dokáže se krásně a romanticky zamilovat a partner musí být samozřejmě jen a jen její. Jinak běda běda ! Žárlí stejně jako miluje. Extrémně a naplno.

Když se zamiluje, je to také naplno, se všemi city a emocemi a samozřejmě s nekonečnou věrností. Kdo ji získá, má něco téměř dokonalého. A sex? Sex je samozřejmě také na plný plyn. Bez přetvářek s veškerou slastí. Je požitkářská a slovíčko sex skloňuje ve všech pádech.

Své partnery ráda provokuje. V předehře si dokonale hraje se slovíčky a dokáže být poměrně ostrá. V její ložnici můžeme najít postel větších rozměrů, nebo dokonce poprvé zažijete milování na vodním lůžku. Na milování s touto ženou určitě nezapomenete.
 

Štír – muž

Muži-Štíři jsou nejčastěji temperamentní, všeho schopní lidé. Výborný sexuální partner, nikdy si nedovolí být nepozorný, ale absolutně nepodléhá ženským kouzlům. Svůj chtíč má pod kontrolou. Největším pokladem je pro něj osobní svoboda. Sex pro něj znamená pouhý sport a nelákají ho snadno dostupné ženy. Ženy mají rády jeho temperament a bohatou sexuální zkušenost. Tento muž patří mezi arogantní, sebejisté, ovšem ke svým přátelům bývá velmi loajální a štědrý. Život se Štírem nabízí mnohé střídající se emoce - láska/sex - bolest/hřích - radost/štěstí - smutek/žal.

Nikdy se nepozná na co právě myslí a co chce udělat. Miluje sexuální dobrodružství. Je maximálně charismatický, démonický a vyzařuje zvláštní magnetismus. V každém oku mu září obrovská erotická jiskra a pro ženy je celkem nebezpečnou kombinací šarmu, sexuality, osobitosti a silného charakteru.

Pozor však, dokáže být také chlípný a perverzní. Ženské tělo zná dobře a s jeho obrovskou představivostí pro něj nic není tabu.

Užijete si s ním znamenitou rozkoš, vášeň, nevyčerpatelné gejzíry emocí a tělesných vzplanutí. Dokáže být ve všem velmi rychlý a jeho touhy a emoce jsou neudržitelné.
 
 
 
 
 
Panna - žena
 
Toto souhvězdí Panny jí předalo všechny nejlepší ženské vlastnosti: krásu, něžnou a vlídnou povahu, věrnost, schopnost prožít intenzivně milostné vztahy. Pro muže je velice přitažlivá, ale nikdy této schopnosti nezneužívá pro dosažení ziskuchtivých cílů.

Velkou radost jí přináší pocit, že je jí muž okouzlen. Nelze od ní očekávat přespříliš vášně, neboť je určena ke klidné lásce a něžnosti. Sblížení s ní neopakovatelným způsobem zkrášlí pohled na ženy. Nikdy nejedná instinktivně, ale hlavně rozumově. Na celý svět se logicky dívá a neuznává jakési povrchní city či sexuální choutky. Dokáže se perfektně ovládat, a proto je velmi obtížné odhadovat její momentální pocity. Nepřehlédnutelná je však její energie a chuť do života.

Ve společnosti se chová jako pravá dáma, skromně a vznešeně. A to je právě to, co muže na ní dokáže tak provokovat a burcovat. A ona to moc dobře ví. Ráda se líbí, nicméně si vybírá muže, kteří jsou na vyšší intelektuální úrovni. Před sexem touží po procítěné předehře, aby měla čas se ujistit, že je s tím pravým. Vnímá každý dotek a ihned ho dokáže několikrát analyzovat.

Jakmile se však ujistí, že se nespletla, začne se pomalu uvolňovat a popouštět uzdu svých vášnivých emocí. Je za všech okolností velmi přirozená. Můžete zkusit všechno, ovšem respektujte, pokud Vás upozorní, že se jí to nelíbí. Přímo nesnáší hrubost a perverzi. Kdo respektujte její hranice, bude bohatě odměněn. Protože jedině ona dokáže díky své technické vybavenosti z obyčejného polibku vytvořit erotický zážitek. Maximální uspokojení dosahuje, když Vás potěší a udělá šťastným.
 
Panna - muž
 
Pro muže-Panna je charakteristická soustředěnost a to nejen v práci, ale i ve vztazích se ženami.

Často se zamilovává, což je způsobeno jeho představami o ideálních ženách. Sexuální schopnosti má opravdu velké, ale partnerku překvapuje především jeho něha, která se u jiných mužů tak často nenajde.

Právě něžností a oddaností získává hromady ženských srdcí. Má schopnost uspokojit i nejvybranější potřeby své milé. Od svého okolí očekává, že se bude chovat stejně jako on. A bohužel se častokrát zmýlí.

Pokud si ho však žena získá, dokáže ji rozmazlovat a hýčkat. Nikdy ovšem nevíte, zda je to z lásky, nebo za účelem jeho prospěchu. Umí být stydlivý a plachý, nicméně jeho věrností si můžete být jisti. Je velmi citlivý a něžný s absolutním soustředěním a sebeovládáním v každé situaci. Zajímají ho ženy, rád je zkoumá, rozmazluje a pečuje o ně. Hledá dokonalost, čistotu a ryzost. Ve vztahu k ženám se tváří zpočátku nesměle a rád se nechává lovit. Pokud chcete tohoto muže dostat na rande, tak ho musíte pozvat. Většinou navazuje vztahy na pracovišti, nebo přes blízké přátele.

Na ženách obdivuje duševní svěžest, vnitřní klid a sociální vyspělost. S tímto mužem se nemusíte obávat, že by vám dramaticky vyznával lásku na veřejnosti. Nadevše si chrání intimitu a soukromí. Pokud se vám ho podaří pozvat domů s nadějí na první intimní zážitky,
tak očekávejte, že o tom bude chtít mluvit. Zeptá se vás na dřívější zkušenosti, i na to, co máte ráda. Je znalcem ženského těla, takže v rámci předehry Vás k dokonalosti zvládnutými technikami dovede pořádně vzrušit.

V sexuálních aktivitách není příliš tvůrčí a chybí mu představivost, ovšem nebrání se ničemu, co jeho aktivnější partnerka vyžaduje..
 
 
 
Blíženci - žena
 
Žena-Blíženec získala narozením určitou rozpolcenost. Je věrná a spolehlivá pro většinu mužů, ale obtížně si hledá kvalitního partnera, jemuž by byla ochotna a připravena darovat svůj cit a věrnost.

Muže, který by jí byl hoden, potkává velice zřídka, a ve většině případů se plamínek lásky nerozhoří dostatečnou silou.

Dokáže doslova nemožné. Okouzlí, vyprovokuje, očaruje, získá. Je vtipná, přitažlivá a vzrušující. Je to téměř dokonalá žena se sklony k sexuální dychtivosti a hmotnému blahobytu. Dokáže pozorně naslouchat svému okolí a nabyté poznatky využije vždy v pravou chvíli ve svůj prospěch. Velmi snadno si získává přízeň mužů, kterou dokáže i patřičně využít. V každé situaci se dokáže řídit svým dokonale vyvinutým instinktem lovce a samozřejmě i jinými vyvinutými partiemi svého božského těla.

Nesnažte se tuto ženu k něčemu nutit, nebo uspěchat sexuální akt, v okamžiku se promění v ledovou královnu a je po radostech. Ve své proměnlivosti je i náladová, potřebuje správně naladit.

Pokud se Vám podaří trpělivě čekat na vhodný okamžik, tak nebudete litovat. Je to jedinečná milenka. V milování s ní zažijete všechno - od slovního dráždění, přes něžné emoce, fyzickou extázi až po naprostou nevázanost. Ovšem pozor, chcete-li si tento zázrak udržet, musíte na vztahu pracovat. Potřebuje duševní, emocionální, fyzickou, každodenní spřízněnost, shodu a soulad. Dokáže být přímá a dokonce umí bez studu vyjádřit přesně co potřebuje.
 
Blíženci - muž
 
Muž v Blíženci si cení krásy žen a intimních vztahů s nimi. Talent Blížence však není zárukou jeho schopnosti v sexuální oblasti.

Romantické vnímání světa mu překáží ve správném chápání a ocenění žen a halí je proto do závoje romantiky. Muž-Blíženec miluje více sebe než ji. Opravdu se v něm jen těžce vyznáte. Po ženách netouží natolik, jako ony po něm. Rád je ochutnává a střídá, ale jen do chvíle, než ho zkrotí ta jedna jediná.

Přitahují ho extrémní praktiky a ženy, které mu udělají co mu na očích vidí. Nerad se opakuje a dělá tytéž věci ve stejný čas a na stejném místě. I trpělivost není jeho silnou stránkou a možná i proto dosti rychle znervózní, pokud mu nejde všechno tak, jak si představuje.

Vždy musí být tím, kdo všechno zná, všechno ví a všechno umí. Pokud mu začne někdo odporovat, přestane ho znát. Každou ženu miluje jako málokdo, ovšem nikdy není poznat jak moc. Rád pozoruje své sexuální praktiky v zrcadle za denního světla.

Dokáže ženu nabudit a téměř uspokojit svými proslovy a řečmi. Ví, co kdy povědět a jak to povědět. Umí ji vzrušit, aniž by se ji dotkl.
 
 
 
Beran - žena
 
Žena-Beran je zastánkyní tvrdých principů. Někdy značně tvrdohlavá, což se projevuje i v erotické oblasti. V milostném vztahu musí hrát dominantní roli, jelikož se nerada podřizuje a to dokonce i při milostných hrátkách. Disponuje nesmírnou životní energií a je schopna muže naprosto ve všem plně uspokojit. Vyzařuje z ní sexuální energie, kterou nelze přehlédnout. Sex je pro ni krásným uvolněním a zpestřením jejího divokého životního stylu. Doslova: "Jak žije tak i miluje." Divoce, chtivě a vášnivě. Mužské pokolení by si mělo dávat pozor, protože dostane koho si umane. Jak se na to tváří její partner ji momentálně nezajímá.
Dokáže se milovat kdekoli je to jen trochu možné. Když má chuť, neexistují překážky. Možná právě proto ji čeká mnoho milostných problémů.

Ráda používá dráždivé erotické prádélko, někdy sáhne i po gumových šatech, lesklých kozačkách na vysokých podpatcích...

Pozor na vedlejší milenecký vztah! Je neskutečně žárlivá a má výtečnou intuici, okamžitě zjistí, že se něco nepatřičného děje. Potom dokáže být velmi dramatická, bojovná, mstivá a bez lítosti s vámi končí. Zradu vám nikdy, nikdy neodpustí ! Na svého partnera musí být hrdá, aby ho mohla milovat. Ovšem i on musí být velice všímavý k jejímu talentu či schopnostem. Její největší chybou jsou přímo majetnické sklony s častými výbuchy žárlivosti, ale běda, kdyby si po ní partner dovolil žádat totéž.
 
Beran - muž
 
Beran-muž je velmi rád, když je žena okouzlena jeho osobou. Neustále totiž potřebuje a vyžaduje slyšet lichotky. Někdy bývá vztahovačný, a pak je život s ním pro ženu utrpením. Můžeme si být jisti, že si vybere takovou ženu, která se mu bude naprosto podřizovat a plnit jeho rozmary.

Muž-Beran neunese jediný Váš vyzývavý či obdivný pohled na jiného muže. Na to opravdu pozor ! Poněvadž jeho žárlivost může jít až do extrému. Ovšem on samotný vyžaduje úplnou svobodu, kterou Vám tolik upírá. Čekají Vás s ním radostné a spontánní radovánky, jejichž nekonečné opakování Vás přivede nejen do ráje, ale hlavně k mdlobám z vysílení. Musíte mít na paměti, že během takových her Beran obvykle zapomíná na Vaši bezpečnost a je tedy na Vás, abyste se později nemuseli "vázat".

Takový on už prostě je a nic s ním neuděláte. Z toho důvodu je více než vhodné mít vždy po ruce alespoň jedno balení kondomů.

S tímto nenasytným zvířetem můžete provozovat sex prakticky kdekoliv: v kanceláři, na chodbě, ve vlaku nebo kvetoucí zahradě.

Není to spojeno se sklony k perverzi, nebo útěkem od každodenní rutiny, ale přímo chorobnou netrpělivostí a touhou po realizaci svých snů. Muž narozený v tomto znamení je vášnivý, divoký, netrpělivý a impulsivní milenec. Pamatujte si, že s tímto mužem se jen tak nehraje, pokud ho nažhavíte, tak chce akci a závěr.

Také má vynikající fyzičku, takže v posteli i mimo ní půjde často o tělesná a posilující cvičení. Nemusíte se obávat, žádný večer vás nenechá ležet ladem a pokaždé to bude jiné.
 
 
 
Ryby - žena
 
Erotický život ženy-Ryby spočívá v obdivu a hře, ne ve fyzickém sblížení. Muži se k ní zpravidla nevracejí, protože nemají rádi romantické slzy při intimních chvílích. Tato žena nechápe, že v sexu je třeba nejen brát, ale i dávat, a to ji stále uvádí do stavu hluboké melancholie.

Její vnímavost a citlivost k sobě i jiným je pozoruhodná. Vysoce vyvinuté smysly jí provází a pomáhají celý život. Jen v lásce se jakoby vypnou a nedokáží pomoci najít tu správnou cestu. Žena-Ryby bývá nevěrná a dokáže se opravdu velmi snadno zamilovat. Leč bohužel je to dosti často chybné rozhodnutí. Chce být milována a ujišťována o lásce a citech.

Láska je pro ní jako živá voda. Hned na druhém místě tu stojí silné sexuální pudy a vysněné slasti. Je to žena, ze které vyzařuje sexuální chtíč a skutečně toho umí mistrně využít. Jako milenka je velmi poddajná, málokdy dokáže partnera odmítnout. Velkou pozornost věnuje předehře a erotickému vzrušení. Stimuluje ji totiž obraz a slovo. Ráda se dívá na erotické filmy, nebo porno. Od partnera vyžaduje slovní podporu a nejlepší je, když ji podrobně vylíčí, co všechno s ní během milostného aktu bude dělat. Ve svých projevech dokáže být poměrně dramatická.
 
Ryby - muž
 
Muž narozený v tomto znamení je obdařen velkou smyslností. Jeho bohatý vnitřní svět je plný prožitků a kontrastů a erotika v něm zaujímá jedno z předních míst. Smyslnost žen jej vzrušuje a přináší velké uspokojení. Zná pravidlo: "žena miluje ušima" a věřte, že je schopen slovy poplést hlavu i srdce.

Je to velmi pozorný a nadmíru vášnivý milenec, který když miluje, tak pouze naplno. Citlivě a jemně, bez jakékoliv přetvářky. Pro své okolí je přitažlivým a také tajemným protějškem. Má vřelou a citlivou povahu, a proto si vždy velmi snadno získává přízeň svého okolí, kterou občas i zneužívá.

Urazit muže-Ryby není problém. Stačí i špatný pohled. Často své okolí a život nevnímá takový jaký je, ale přetváří si ho k obrazu svému. Přitahují ho svůdné a provokativně extravagantní ženy.

Vzrušení a sex je pro něj každodenní potřebou, ale pravá láska s nefalšovanými city je přednější a nesmí chybět v jeho životě.

Nelze od něj očekávat příliš věrnosti, ale jen do chvíle, než objeví tu pravou. Pro tu je ochoten obětovat cokoli. Muž narozený ve znamení Ryb je hodně ovlivnitelný, láká ho změna a nepatří k nejvěrnějším milencům. Velmi ho přitahují zkušené milenky a také potřebuje svůj komfort, prostředí a nezbytnou náladu.

Vše, co se týká sexuality, by pro něj mělo mít nádech tajemnosti, nevadí mu zadané, nebo zakázané ženy. V ložnici se rád nechává ženami svádět, svlékat.. Zaručenou pozornost věnuje předehře, která může být poměrně dlouhá. Ryby na partnerkách přitahují ňadra.
 
 
 
Býk - žena
 
Žena narozená v tomto znamení je okouzlující, jemná a elegantní. Muži se s ní snaží sblížit, neboť je skvělá partnerka, schopná poskytnout nejemnější citový prožitek.

Je upřímnou milenkou, plně se oddává své vášni a snaží se v partnerovi najít uspokojení. Musíme připustit, že pro muže je stejně přitažlivá a opojná jako ničivá. Jako romantička, která miluje bohatství a přepych, dokáže bez problémů zaujmout svým vystupováním a oblékáním. Často je to žena, která má dokonale vyvinutá prsa s velmi citlivými bradavkami. Má ráda procítěný a dokonalý sex s romantickou předehrou, hlazením a líbáním. Sex vnímá jako krásnou souhru nahých těl, které se zmítají ve smyslné slasti něžných dotyků, a proto ho chce tak často.

Dává přednost milování v příjemném a dokonalém prostředí, které jí navozuje pocit bezpečí. Miluje něžné svádění, spoustu vzrušujících slůvek, romantickou atmosféru a především žádný spěch, tlak nebo experimenty. Pokud od ní budete chtít nějakou změnu, tak musíte začít od lesa a být hodně trpěliví. Žena-Býk je náročná milenka a je také nevyléčitelně romantická. Vždy navodí příjemnou atmosféru tak, aby se muž cítil dobře. Patří k obrovským a rafinovaným svůdnicím a ve svém svádění je nepřekonatelná. Zdánlivým odmítáním dokáže muže velmi vydráždit. Umí dobře poznat, kam až může zajít, aby se nepřipravila o nabízející se rozkoš. Jindy zase vstoupí do ložnice pouze v negližé, oděná do své neuvěřitelné přirozenosti. Pamatujte si, že nemáte šanci odolat.
 
 
Býk - muž
 
S mužem-Býkem se ženy snaží velice rychle uzavřít manželství. Imponuje jim jeho sebejistota, pocit vlastní důstojnosti, korektní a uctivé jednání ve vztahu k partnerce. Nedá se sice říci, že by to byl jemný milenec, ale jeho vášeň je silná a ženy vzrušuje. Býk je žárlivý a považuje tuto svoji vlastnost za slabost. Prakticky ho nelze nalákat žádnými ženskými triky, na to je příliš chytrý a bystrý...,ale vyjímka potvrzuje pravidlo. Má rád pohodlí, blahobyt a dokonalou atmosféru. Je to velmi tvrdohlavý člověk, který když se pro něco rozhodne, nebo nadchne, nikdo mu to již nerozmluví.

Sex není jeho nutnou potřebou, ale převážně zajímavou a častou zálibou. Pokud se však do nějaké ženy zamiluje, miluje opravdově a těžko se té lásky bude zbavovat. Pokud s ním jednou budete, jeho smyslnost a nevyčerpatelná sexuální energie Vás budou velmi přitahovat a vzrušovat. Dokáže být vnímavý a citlivý k vašim pocitům a požadavkům a je to také kliďas, který hodně vydrží, ale běda, pokud se rozzuří. Stane se zuřícím býkem, který převálcuje všechno, co mu stojí v cestě a připravte se na to, že jen tak neodpouští.

Když miluje, tak se skutečným zájmem o svůj protějšek. Nenechá si radit jak milovat, on to ví přeci sám nejlépe a je natolik vnímavý, že se dokáže přizpůsobit na základě vašich projevů.

V milostném aktu hraje vždy hlavní roli, prostě všechno řídí sám. Rád si vyslechne Vaše sexuální přání a podněty, ale většinou udělá něco úplně jiného a šokujícího. Připravte se na nepoznané. Je to rozený v průzkumník a dobyvatel. Většinou se před ničím nezastaví.
 
 
 
Kozoroh - žena
 
Žena-Kozoroh je výrazná i co se erotické povahy týče. Často se zamiluje, současně však přísně dbá všech pravidel solidního a slušného vystupování na veřejnosti. Její vášeň často nenachází naplnění, což je příčinou mnoha komplexů. Za dlouhou dobu nahromaděná touha čas od času smete všechny zábrany a překážky, a tato žena se pak vrhne po hlavě do krátkého dobrodružství. Zbaví se tak zásad a překvapí temperamentem i rafinovaností. Ráda je tou, co je obdivována a žádána a ví naprosto přesně, o co mužům jde.

Chce skutečnou a nefalšovanou lásku, chce blahobyt. Vlastně chce jen jedno - naprosto všechno, nebo vůbec nic. Je to věrné stvoření, které dokáže milovat jako nikdo jiný a velmi silně i nenávidět.

Je společenská a hravá, tím pádem samozřejmě i velmi oblíbená. Sex je pro ni doslova rituálem, při kterém nesmí nic chybět. Dokáže ji rozpálit i pouhý pohled na muže. Může se milovat bez ohledu na to kde zrovna je. Pokud ji někdo okouzlí, dostane ho tam, kam ona sama chce a naprosto ho ovládne. V partnerství se potřebuje cítit bezpečně a ochraňována. Žena-Kozoroh je velmi věrná, oddaná. Vyžaduje po svém partnerovi serióznost, citlivost a maximální oddanost jejím citům. Ráda si o svých věcech rozhoduje sama, takže určuje kdy, kde, jak a s kým se bude milovat.

Patří k hodně ženským typům, jež se za každých okolností dokáži zachovat jako ženy. Miluje maximální komfort, čistotu a vkusné atraktivní oblékání. Nadevše si chrání své soukromí a intimitu. Není zastáncem dlouhé předehry, pokud má chuť na milování, její start je bleskový.
 
 
Kozoroh - muž
 
Muž-Kozoroh se ve vztazích se ženami téměř vždy setká s úspěchem. V žádném případě si však nesmíte myslet, že jde u něho o "sukničkářství". Předmět jeho touhy je současně i objektem úcty.

Kozoroh zůstává ženě věrný po dlouhý čas, umí se vcítit i do jejích erotických prožitků. Sex je u něho vždy zkrášlen citem, což ženy vysoce oceňují. Je uzavřený a své erotické tajemství bezpečně uchovává ve svém nitru. Čas od času odvrhne zábrany a projeví vášeň své duše. Pokud mu však dáte najevo svou bezmeznou lásku, dokáže ji v tu chvíli opětovat jako málokdo jiný. Zahrne vás dárky, přízní a sexuální rozkoší, na kterou se hned tak nezapomíná. Je to věrný partner, a to samé bude bezmezně vyžadovat i po vás.

Nemiluje se jen pro svou potřebu, ale i pro potřebu své partnerky. Nestane se, aby jste od Kozoroha odcházela zklamaná a neuspokojená.

Nevyhledává společnost či zábavu, velmi rád totiž tráví čas doma a piluje své sexuální techniky k maximální dokonalosti. K milování přistupuje zodpovědně. Rád si své činnosti plánuje, představuje a potřebuje, aby se kvalitně rozvíjely.

Důležité pro něj je prožívat absolutní vášeň a rozkoš. Přitahují jej takové partnerky, které se dokáži přizpůsobit a jsou vždy připravené, když po nich zatouží. Rád rozvíjí milostný rituál k naprosté dokonalosti.
 
 
 
Rak - žena
 
Žena-Rak je mimořádně eroticky založená a vytrvale se snaží o sexuální a citové uspokojení. Ačkoli je to zvláštní, k mužům se chová chladně a nepřístupně. Považuje totiž vlastní vášnivost za slabost a nechce si ji přiznat.

Je lehce vzrušivá, vášeň ji pohlcuje a tato žena by ji ráda skryla. Láska, něha a bezpečí jsou city, které nutně potřebuje ke svému životu. Nutně je vyžaduje, ale dosti těžko dokáže city opětovat.

Lásku spojuje se sexem a sex s láskou. Jedno bez druhého je pro ni nepřípustné. Splňuje absolutním ideál manželského vztahu. Při sexu se ale přeci jen trochu změní. Byť působí stydlivým a plachým dojmem, vře v ní vášeň a sexuální touha. Touží být milována něžně a citlivě s jemnými doteky po celém těle a nejraději na místech, která jsou jí dobře známá. Vycítí-li pak tento něžný přístup, začne se rozpalovat jako žhavá kamna.

V bezpečném prostředí a se svým prověřeným partnerem dokáže být mistrem i otrokem sexu. Je dosti náročná. Chce totiž zažívat pocit, že po ní toužíte. Ráda se miluje v prostředí, které dobře zná a je pro ni bezpečné. Neočekávejte, že tuto ženu dostanete do postele hned první rande. Jste na omylu, to ona si určí dobu a způsob první milostné zkušenosti s vámi.

Můžete očekávat, že vás pozve k sobě domů, připraví báječnou večeři, ložnice bude voňavá, plná svíček a nadýchaných peřin. Chvalte ji, obdivujte ji a dodávejte odvahu. Nešetřete komplimenty a nespěchejte.
 
Rak - muž
 
Za mužem Rakem je občas vidět dlouhá řada opuštěných a smutných žen. Je to velmi charismatický, inteligentní a sebevědomý člověk. Potřebu lásky má silně zakořeněnou a pro svou milou, pokud je toho hodna, je schopen čehokoliv. Ženy s ním zažijí pravdové uspokojení, neboť vnímavost je jeho silou stránkou. Manželství s ním není na denním pořádku, neboť tento svazek považuje za útok na svou osobní svobodu. Je to snílek, který sní hlavně o tom, co s největší pravděpodobností nikdy v životě neudělá. Sní o nevěře a také o zvláštních praktikách.

Je zdvořilý, galantní a citlivý, se skrytě vášnivou touhou po krásných a inteligentních ženách.

Dokonce má tu výhodu, že ženy tohoto typu se o něj zajímají. Nevýhodou ale je, že když už nějakou takovou získá, neumí si toho častokrát vůbec vážit.

Rád své partnerky zasvěcuje do tajů milování a vede je při milostném aktu. Důraz dává na předehru, postupuje pozvolna a jemně.

Při milování bere velký ohled na partnerku, protože to, že ji uspokojí a potěší, v něm vyvolávání obrovskou vlnu spokojenosti a blaženosti. Milování s tímto mužem nemusí začínat jen v posteli. Rád si svou partnerku připraví v koupelně, nebo vyhledá jiné vhodné příležitosti.
 
 
 
 
Střelec - žena
 
Vynikající partnerka pro ty muže, kteří chtějí chytré, veselé a pro vše zapálené ženy. V sexuální oblasti je svůdná a nezničitelná. Sex pro ni znamená způsob, jak pocítit plnou hodnotu existence, snaží se v něm najít maximální možné uspokojení. Je hlučná a plná fantazie.

Uvědomuje si svou cenu, a proto se k nevěrám svého muže chová vcelku klidně. Ostatně ke svým také. Velmi ráda se baví a raduje ve společnosti mužů, vyžaduje od nich plnou pozornost. I když má upřímné a vřelé srdce, neumí se opravdově a skutečně zamilovat. Jelikož si cení své svobody a je na ni velmi pyšná, raději jen tak koketuje.

Nesnáší nudu a stereotyp. Když si nějakého muže vyhlédne, její impulzivní povaha jí velí rychle se začít milovat a pořádně si to užít. Rozum sice velí jinak, ale její pudy jsou silnější a často vyhrávají. Miluje přírodu a tím pádem i milování v přírodě. Upřednostňuje v mileneckých vztazích svobodu s chutí volnosti. Naprosto mrtvá se cítí ve vztahu, který je tradiční, stabilní, jistý a tím pádem pro ni nudný.

Stále očekává změnu a nové podněty. Vždyť na každém kroku na ní čeká nějaké nové dobrodružství. Je to průzkumnice a s perspektivním partnerem má odvahu v oblasti sexu objevovat neobjevené. Sex ji naplňuje, ale nemusí se tomuto oboru příliš věnovat. Důležité je pro ní vlastní uspokojení.
 
Střelec - muž
 
Muž-Střelec patří mezi veselé a dobrácké lidi. Vystřeluje Amorovy šípy napravo i nalevo, ale důsledky ho moc nezajímají. Není schopen trvalého citu a vyžaduje ho častokrát od ženy. Opravdu není určen k delšímu, fungujícímu vztahu.

V období sblížení věří v lásku, s postupem času však zůstanou pouze smutné, něžné vzpomínky na toto setkání.

Rád střídá spousty žen s názorem, že hledá neustále tu pravou. Potřebuje být zamilovaný, ale pokud ho žena již omrzela, okamžitě svede chybu na ní. Začne vyvolávat neexistující problémy a bude vyhledávat jinou společnost a vysněnou lásku. Popudí ho veškeré žárlivé poznámky a scény. Je to upřímný muž, ale dost často právě ta jeho upřímnost zabolí. Pokud však něco slíbí, je téměř stoprocentní jistota, že své slovo dodrží. Dost často se u něj projevují záchvaty vzteku plynoucí i z jeho náladovosti. Sex má velmi rád, ale neznamená to, že je sexuální přeborník. Rád dobývá a loví nové oběti a právě ten lov je pro něj zajímavější, než samotný akt s ulovenou obětí.

Milování je pro něj vzrušující zábava, které však příliš nepodléhá, protože kolem dokola je spousta dalších velmi příjemných a zajímavých věcí a činností. Nejdůležitější částí sexuálního laškování je lov, námluvy a dvoření se. Předehře už tolik času nevěnuje. Na druhou stranu ovšem patří k těm, kteří hledají stále nové polohy, neobvyklé prostředí k milování, jsou zvídaví, vynalézaví a hraví. Milování je kořením jejich života a mění se podle střídajících se nálad.

Takže pokud hledáte věrného a oddaného milence, jste vedle. Většinou má jednu manželku a k tomu obměňuje milenky, přítelkyně, obdivovatelky, kamarádky z různých klubů...
 
 
 
Lev - žena
 
Žena-Lvice zdaleka nemá toliko lví povahu, ačkoliv je velice přitažlivá a schopná poplést dokonce i chladnou hlavu. Zachovává si rozvahu a záviděníhodnou moudrost v jakékoliv situaci. Dokonce i ve chvílích sblížení může muž na okamžik zahlédnout její lhostejný pohled.

Dá se to vysvětlit jejím fyzickým chladem a slabým zájmem o sex. Je žárlivá, ale v případě nevěry může vinit pouze sama sebe. Má milión vlastností : je sobecká, chlípná, svůdná a okouzlující. Žije pro muže a pro jejich bezmezný obdiv. Touží být obdivována a uctívána jako bohyně. Její impulzivnost, jednání a chování je nevypočitatelné. Chce si vybírat svou kořist, které potom milostivě umožní jí olizovat a uspokojovat. Ráda se parádí a lehkomyslně utrácí za krásné spodní prádlo, oblečení, parfémy a šperky.

Každý muž se však za ní ohlédne a alespoň na chvilku po ní zatouží. Zbožňuje, když je středem pozornosti.

Proces namlouvání Vám nikterak neulehčí, protože má pocit, že každý muž by měl být poctěn, když mu ona věnuje svoji pozornost. Ráda se nechává svádět, s mužskými partnery si brilantně pohrává a ženy o ní rády hovoří jako o koketě. Není zvyklá na odmítnutí. Pokud ji milenec dostatečně neuspokojí, většinou nedostává druhou šanci. V životě dostává po čem touží, tak ani nepodléhá náladám a pocitům beznaděje. Do ložnice ráda vstupuje v mírně dráždivém prádle, župánku a vždy upravená. Svého partnera rafinovaně svádí, miluje jeho vzrůstající vzrušení a touhu po ní. V tom okamžiku má nad svým milencem brilantní převahu. Při milování je přímočará, dokáže se Vám naprosto oddat.
 
Lev - muž
 
Tento lví muž má mnoho slabostí. Jestliže se ženě podaří prokouknout ho, může se hrozný Lev lehce stát hračkou v tlapkách malého psíčka, ale pššt..neříkejte to nahlas. Aby dokázal sobě i ostatním svoji dokonalost, pouští se do všech možných i nemožných milostných avantýr a vstupuje do pochybných svazků.

Líbí se mu hezky oblékané a čistotné ženy, které mu ještě navíc výrazně dávají najevo jak po něm touží. Žije v domnění, že ve skutečnosti po něm prahne každá žena. Zajímají ho především jeho sexuální potřeby a proto nepočítejte s nějakou extra výraznou předehrou. Chce se rychle a vznešeně pomilovat, pokořit svoji oběť a poslouchat to, jak byl výborný. Rád ženu ovládá a zaučuje do tajů svých sexuálních praktik. Nedávejte mu najevo, že už to dávno všechno znáte, bylo by tím zraněno jeho lví ego ! Muž narozený v tomto znamení očekává, že kamkoli vstoupí, tam se stane středem zájmu a bude obdivován. Vychází to z jeho přirozenosti, vždyť je králem šelem . Přitahují ho krásné, kultivované a vzdělané ženy.

Potřebuje vedle sebe reprezentativní kočku. Je velkým milovníkem a znalcem ženské krásy. Ženy jsou nezbytnou součástí jeho každodenního života. Od svých partnerek vyžaduje poslušnost, podřízenost a nesnáší nespolehlivost a dráždění. Podle jeho názoru by měla být žena vždy připravená uspokojit jeho potřeby. Paradoxně ho však nejvíce přitahují ženy, které musí dobývat a to dlouze.
 
 
 
Váhy - žena
 
Její erotické snahy a cíle jsou zakotveny v podvědomí. Čas od času s úžasem zjistí, že leží v posteli s novým partnerem a nemůže pochopit jak se to mohlo stát. Žena-Váhy je dosti temperamentní povahy, ale sex není jejím hlavním cílem, přestože má v životě důležitou roli.

Váhy jejího chování se stále kývou. Silný muž je schopen si ji podrobit a ona bude pokorně plnit všechna jeho přání. Jakmile žena-Váhy cítí, že ji muž miluje, mění se ve veselou, okouzlující, ačkoli ji nelze nazvat romantickou osobou. Vyzařuje velkou energii a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda.

Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla ve všem dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Ráda se nechá obdivovat a obletovat muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů, než nalezne toho, pro ni pravého.

Vystihuje ji chytrost, vytříbená mluva a výtečné vystupování. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně. Miluje slavnostní atmosféru, hudbu, slova, vznešenost, šampaňské a jahody se šlehačkou. Nebuďte překvapeni, když v její obrovské ložnici najdete na stropě zrcadlo. Patří k ženám, které potřebují při milování vizuální efekty. V rámci předehry se nechává ráda masírovat, nejprve záda a zadeček..
 
Váhy - muž
 
Dá se u něj rozpoznat rozpolcenost povahy. Na jedné misce vah můžeme najít dokonalou povahu. Na misce druhé zničující, trýznivou, nezkrotnou touhu po ženě a sexu. Občas dosáhne harmonie a podaří se mu zkrotit svůj temperament, jindy jde však druhá miska vah dolů a potřeba erotického požitku zastíní celý jeho svět.

Snaží se pouze o uspokojení vlastní sexuální touhy. Snaží se žít nekonfliktním a laxním životem a tento způsob se projevuje i v jeho milostném životě. Snadno však podlehne chválám a lichotkám.

Hlavně pak lichotkám směřujícím na jeho sexuální dovednost. Dá se lehce ošálit, a tím i zmanipulovat téměř k čemukoli ženou, která je jen trochu impulzivnější, nebo perverznější, než on.

Jde mu hlavně o dokonalé uspokojení své partnerky, nebo partnerek. Jeli vhodně ovlivněn a motivován, ztratí veškeré zábrany a nic mu nebude cizí. Muž-Váhy je odborníkem na milostné předehry. Miluje uvolněnou atmosféru, volnost, klid a přirozenost. Dokonale zná ženské tělo. Naprosto přesně i všechny citlivé body, takže se nechejte vést, svádět, laskat, nebraňte se ničemu, zažijete opravdu obrovskou rozkoš. Patří mezi ohleduplné milence, znalce osobitých stylů a technik. Reaguje na ženu a svoji rozkoš jí přizpůsobuje. Ovšem pozor, nepatří k nejvěrnějším milencům, dokáže udržovat i tři milenecké vztahy najednou.
 
 
 
 
logo

stáhnout mp3
 
heart
 
 
TOPlist