Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.06.2018 18:21:06 

ZAHRADA VÁŠNÍ

Co třeba masáž ???
Co třeba masáž???? ;o)...
 
Průběh tantra masáže
smiley

                Masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, světle svíček, solných lamp a prostorem se prolínají vůně vonných éterických olejů nebo tyčinek.

Samotná tantra masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, kdy se žena (Shakti) přibližuje k muž (Shiva) a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit.


Dochází k odkládání rituálních šátků (sárong a lunghi) u dvojice.
V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo teplými                                              
žínkami
namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část
masáže hlazením šátky, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou
a vzrušující masáží
vlažným aroma olejem včetně genitálií (Lingamu-Joni).
Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle.
Vzrušení, rozkoš a
energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale celotělně.
Orgasmus,
stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku
očekávání a pokud budete toužit po kouzle a hloubce vnitřního orgasmu

(Big drow) můžete jej zažít. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat,
soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a extáze.....
 
 
 
 
 

Hygiena:

k tantře náleží samozřejmě i hygiena. Najdete tedy u nás hyg. schválené  prostory-velkou prostornou koupelnou
s vanou a sprchovým koutem,2krát wc, čisté ručníky, osušky, župany a jednorázová prostěradla. Prostory jsou velice pečlivě desinfikovány po každém klientovi. Velký důraz klade masérka na svou hygienu-před a v průběhu masáže si myje ruce antibakteriálním mýdlem nebo roztokem.

 

K masáži přirození se výlučně používají speciální oleje, gely a v připadě přání 
latexové rukavičky.

 

 
Občerstvení:

K zpříjemnění masáže okolního klimatu máme v místnostech v letním období mobilní klimatizace a podáváme chlazené nápoje. V zimě máme ohřívací podušky, přímotopy a podáváme teplé nápoje ( zelené, černé a bylinné čaje, kávu, horkou čokoládu atd..).

                                                     

 

Tantra pro muže                                                                   


je smyslná a intimní masáž, která uvolňuje sexuální bloky a napětí. Celá tantrická masáž je ve své podstatě rituálem uctění muže. Něžnými a smyslnými doteky rozproudí Vaši sexuální energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus i bez ejakulace, orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální.


Při tantra masáži prožijete slastné, vzrušující okamžiky v nádherných orientálních prostorách osvětlených spoustou svíček a při hudbě jemných tantrických melodii/skladeb.
Vůně příjemných vonných éterických olejů a spoustu okvětních lístků růží Vám poskytnou nezapomenutelné okamžiky, které můžete zažít asi jen v opravdovém ráji.
 
Vrcholem tantra masáže je
,,královská tantrická masáž
SHAKTI,,
  nebo ,,čtvtá dimenze,,které obsahují:

   
     Aroma koupel včetně občerstvení (sekt atd..)
     Úvodní seznamovací rituál

     Omýváni květinovou vodou
     Hlazení a ovívání (peříčka a kožešinky)
     Antistresová masáž hlavy a obličeje
     Olejová masáž celého těla teplým afrodiz.                                        
     nebo aromatickým přírodním olejem
     Masáž lingamu - tajemství 25 kouzelných
     
masážních doteků bohyně Shakti

     Na přání možnost masáže prostaty                                                
     Big draw (vnitřní orgasmus)..........
    Relaxace
 
 
 
 
 
Výňatek z článků o tantře:                  

 „Přišel jsem na krásné místo, osvětlené spoustou svíček, provoněné vůní pomeranče a kadidla. V místnosti hrála příjemná pomalá hudba. Přivítala mě sympatická masérka. Napřed jsme si chvilku popovídali o mých přáních a obavách a pak už jsem se mohl odevzdat do jejích rukou. Po chvíli jsem se cítil jako v novém světě. Celé mé tělo se uvolňovalo s jejími doteky. Promasírovala mé ztuhlé napjaté svaly a já cítil, jak mě zalévá horko. Každá buňka mého těla volala doteku. Bylo to jako rituál. Krásná, posvátná erotika. Bylo to vzrušující a něžné zároveň. Byl to zážitek tak nový a netypický, že
bych doporučoval každému jej vyzkoušet a zažít.“
                       


                                                                                                                                                                                                                   
 
Obdobou královské tantra masáže je náš:
 


Je to indická masáž Shakti, která hýčká muže po všech stránkách a její obsah je tvořen dle vzoru indické mytologické pohádky o Shivovi (bohyně se stará o svého prince). Stantě se jíím i vy v průběhu této dvou a půl hodinové masáže. Skládá se z aroma koupele, seznamovacího rituálu, hlazení a ovívání peříčky a kožešinky, antistres.masáž hlavy a obličeje, olejová masáž celého těla  teplým afrodiziakálním nebo aroma olejem, masáž lingamu s tajemstvím 25 kouzelných hmatů, možnost Big draw ( vnitř. org.), závěrečné ukončení a relaxace.
Masáže provádí příjemné a pohledné masérky. Na přání lze ve stejné ceně v délce 90 min provést tuto masáž za přítomnosti dvou masérek.
    ***
 
Tantra pro ženy                                       
                     
vyžaduje více něžnosti, dlouhou masáž, hlazení a uvolnění celého těla, neboť sexuální orgány ženy, jsou hluboko v těle a touží po pomalém, jemném a láskyplném přístupu. Prožijte si také tento nádherně smyslný tantrický rituál uctění a díky masáži zjistěte, co vám dělá dobře. Na přání lze vložit nebo naopak vynechat intimní masáž.
V této masáži se s pozorností a láskou věnují maséři/ky mimo jiné i vnější a vnitřní oblast joni – vaginy a pánevního dna. Masáž začíná rituálem, pokračuje masáží a hlazením různými hebkými přeměty, poté olejová masáž teplým přírodním vonným olejem z obou stran těla. Pokud masér(ka) nevycítí „otevření jóni“ (dokonalé uvolnění), pak masáž končí pouze položením ruky na podbřišek a je možno pokračovat při další návštěvě.

Po masáží většinou vždy následuje celkové uvolnění a odplavení stresu a napětí.

Tantrická masáž u žen má i léčivý charakter a pomáhá např.: bolestivost při styku, nemožností dosáhnout orgasmu, problémy s vaječníky, dělohou, pochvou a i dalšími problémy, ale zároveň může též přispět k rozvoji sexuality a zvýšení sexuálního prožitku se svým partnerem.

 

 

Není to ani čtyřiadvacet hodin, co jsem poprvé v životě podstoupil tantrickou masáž. A teď o ní mám psát. Chybí pro to ta správná slova, nicméně mohu směle prohlásit, že něco takového jsem dosud nezažil.

 

V mých třiatřiceti letech je to sice trochu tristní prohlášení, ale pravdivé. Na druhé straně mě naplňuje uspokojením fakt, že i v sexu mám stále co objevovat, ačkoliv jsem si myslel, že překvapit mě nemůže už snad vůbec nic. Zároveň také nepochybuju o tom, že bych byl výjimka - s podobnými pocity bys z tantrické masáže jistě odcházel i ty, laskavý čtenáři...

Mám-li se pokusit alespoň o nějaké hodnocení, pak mě napadá jen toto: „Bylo to neskonale příjemné a neskonale něžné.“ Skutečně ještě nikdy se žádná žena nevěnovala tak něžně a láskyplně k mému tělu, včetně pohlaví, jako tantrická masérka. A přitom ani nebylo cílem mé vyvrcholení a orgasmus - k tomu totiž vůbec nedošlo. Přesto jsem po hodince masáže odcházel na vrcholu blaha a plný energie. Ale o tom až za chvíli.

Dávat a přijímat, to je, oč tu běží

 

Ještě před týdnem jsem vůbec netušil, co pojem tantra masáž znamená. Když v redakci vzklíčil nápad vyzkoušet to a popsat čtenářům, prostě jsem kývl. Už jsem kvůli reportážím skákal z letadla i na laně, potápěl se, řídil tank, střílel, tak přežiju i tohle, usoudil jsem. Zvědavost mě začala přepadat až ve chvíli, kdy jsem vyhledal web české tantrické školy: www.tantraworld.com. Je zbytečné přežvýkávat texty lektorů a zakladatelů školy Tantraworld Mgr. Denisy Palečkové a Ing. Richarda Vojíka.

 

Oba jsou dokonce nositeli mezinárodní certifikace pro profesi „sexuological bodywork“, a tak jejich vlastní charakteristika tantra masáže bude znít nejlépe: „Nepřijde nám divné, když si necháme namasírovat ztuhlá záda, krk, svaly na nohou nebo se těšíme uvolňující masáži obličeje. Při běžné zdravotní masáži ovšem zůstávají určitá místa našeho těla tabu, zadeček, pohlaví, u žen navíc prsa. Jako by tato místa našeho těla neexistovala.

 

Často je pouze ‚používáme‘ pro chvíle vzrušení a je pro nás nezvyklá představa věnovat jim chvíle pozorného, láskyplného doteku bez cíle. Věnovat jim chvíle vědomé péče a uvolnění. To se děje při tantra masáži. Tantra masáž je smyslná a může být velmi vzrušující, ovšem hlavní záměr leží v pozornosti a uvolnění, které coby dávající chceme masírovanému dopřát. Dotýkáme se celého těla, a tedy i pohlaví. Ovšem není tam žádný cíl, kterého bychom museli dosáhnout.

 

Vzrušení se při masáži může dít a vyvrcholení může stát, ale je to jen takový příjemný ‚vedlejší efekt‘ tantra masáže. Důležité je rovněž psychické uvolnění a nepochybně i zdravotní efekt, kdy se tantra mimo jiné využívá například jako podpůrná léčba ženské neplodnosti. Při tantra masáži jde v první řadě o to, že dotykem probouzíme přirozenou životní energii a vtiskáváme do těla lásku.“ Mohu ta slova potvrdit.

 

Už před lety jsem si prošel zkušeností „erotické masáže“ ve vykřičeném domě kdesi v lotyšské Rize. Tehdy jsem odcházel s pocitem nudy a špatného svědomí, přestože mě prsa „erotické masérky“ dovedla k vyvrcholení. Nic přitom nebylo vzdálenější tomu, co jsem zažil při tantra masáži. Tentokrát v tom nebylo nic nepatřičného, hrubého, vulgárního a přízemního. Cítil jsem se skutečně podarován pozorností a jakýmsi mně neznámým druhem lásky v podstatě cizí a neznámé ženy. Bylo to zkrátka intimní, krásné a překvapivě přirozené.

 

Něco, co jsem nepoznal dokonce ani u většiny mých někdejších partnerek či milenek. A jak jsem pochopil, právě tohle je tím pravým významem tantry a tantra masáží - schopnost láskyplně dávat nebo přijímat dotyk a pozornost druhého člověka. Zní to banálně, ale po této zkušenosti dokonce i na sobě pozoruju, jak povrchně jsem občas dokázal k sexu i vlastní sexualitě dosud přistupovat a jakých hloubek prožívání lze přitom dosáhnout.

Denisa a Richard měli pravdu, když mi vysvětlovali, do jaké pasti sexuality současná společnost upadla. Tvrdí, že jsme sice sexuálně osvícení a vzdělaní, ale zároveň se v záplavě sexu v médiích, časopisech a reklamě orientujeme na výkon, nikoli na prožitek. Kroutil jsem nechápavě hlavou, když mi oba vyprávěli, že lidé nezřídka u tantrických masáží i pláčou. Pochopil jsem to až o hodinu později...

Hluboká krása a láska, která až dojímá

 

Tantra masáže jsme absolvovali s kolegyní (viz box vpravo), abychom dokázali popsat zkušenost muže i ženy. V hodnocení prožitků se nelišíme. I já jsem po koupeli a v hedvábném županu prošel rituálním úvodem. Ten prý sice není nutný, ale příjemně člověka naladí. S Denisou jsme se uvítali asijským pozdravem „namaste“, který „zdraví to nejvyšší v druhém“, a od té chvíle jsem se už jen oddával něžným dotykům.

Stáli jsme proti sobě, vše začínalo hlazením mých rukou, dlaní, prstů a já pomalu roztával. Jakékoli zbytky pocitů nepatřičnosti rázem odplavaly pryč. Se zavřenýma očima jsem cítil, jak se ruce dotýkají mých boků, ramen i nohou. Hladily mě dokonce i její vlasy. Pak se ke mně přitiskla a já i přes tenký župan zaregistroval, že je nahá. To už jsem ale propadal atmosféře, cítil jsem vzrušení, ale jinak než obvykle.

 

Nevím, jak to dokázala, ale byl v tom vedle smyslnosti také pocit prosté lásky, nikoli milenecké, ale jaksi lidské, takové, jakou jen zřídka zažíváme ve svých životech od neznámých lidí. A přitom to bylo tak hluboké a intenzivní, že jsem konečně poznal, že to dokáže člověka rozplakat. Shodila ze mě župan a já se nechal uložit na lehátko a laskat dalším nespočtem něžných dotyků, které se nevyhýbaly ani místům, kam leckomu nesáhne manželka za celý život.

V jednu chvíli si na mě i lehla a já přijímal teplo jejího těla tak lačně, jako bych to nezažil nikdy předtím. Hladila mě lehkým závojem, rozlévala po mně teplý olej a já se propadl někam hodně daleko. Otočit se na záda? Žádný problém a ani stopa studu, všechny předsudky už dávno vzaly za své. To, co se odehrávalo na mých zádech, odehrávalo se tentokrát zepředu. Nevynechala žádný kousek těla, ale její ruce se po většinu času zaměřovaly na tak citlivé partie jako jsou bradavky, stehna a klín.

Když klečela mezi mýma nohama a hladila mé nejintimnější partie, střídavě jsem prožíval klid i erekci, ale bylo to na hony vzdálené klasické předehře. Ostatně nepřišlo ani vyvrcholení. Může sice být součástí tantrické masáže, ale to jediné mi přišlo nevhodné. Pomocí tří hlubokých nádechů jsem se zbavil napětí a pomalu se probouzel do reality s tím, že se asi zapíšu na kurz tantra masáží. Takovou krásu chci umět i dávat.

Jak to možná bude vnímat vaše žena...

 

Byla jsem připravená na ledacos. Na to, že budu ležet na masážním lehátku úplně nahá, na to, že se mě bude dotýkat úplně cizí chlap, dokonce i na to, že nepůjde jenom o masáž rukou, nohou a zad. „Budeme si tykat, ne?“ podal mi ruku a hned vzápětí mi prozradil i své jméno. Ano, tykání bude pro tyto účely zřejmě mnohem vhodnější, napadlo mě v okamžiku, kdy jsem se pomalými kroky přesouvala do decentně osvětlené místnosti, jejíž podlaha byla z velké části zakryta nízkým lůžkem zahaleným barevnými šátky.

 

Možná to bylo čalounění, byla jsem ale tak nervózní, že mě takovéhle drobnosti nezajímaly. „Ještě si nelehej, počkej, až se to vyhřeje. Zatím se můžeš jít osprchovat,“ mávl rukou do rohu pokoje směrem ke sprchovému koutu a taktně odešel. Vlažná voda mě trochu rozproudila krev, a tak jsem do připraveného saténového županu vklouzávala už o něco klidnější. Jaké bylo ale mé překvapení, když masér vstoupil do místnosti..., tak jak ho pánbůh stvořil, zahalený jen šátkem.

 

„Tak a teď mě tady znásilní,“ problesklo mi hlavou, navenek jsem se ovšem tvářila suverénně, jako by mě nazí muži masírovali každý den. Pak se ale přede mnou začal uklánět, jemně mě zezadu objal kolem ramen a já najednou ztratila jakékoli obavy. Možná k tomu přispěla i atmosféra vyvolaná vůní pálících se tyčinek a uklidňující hudbou. Pomalu mě svlékl ze županu a položil na zem. I když jsem se zprvu nedokázala úplně uvolnit, nedalo se říct, že by mi byly jeho jemné dotyky nepříjemné. Od hlazení přecházel k masáži a přikládání teplých ručníků, které záhy vystřídal aromatický olejíček.

A pak přišel ten moment, kdy se mě začal dotýkat i na místech, která si můj manžel obvykle žárlivě střeží jen pro sebe. Překvapilo mě, že jsem okamžitě nezrudla a nezalil mě pocit nepatřičnosti. Všechno to bylo tak nějak přirozené. Nešlo o sex ani o milostnou předehru, nebo alespoň já to tak nevnímala. Soustředila jsem se na příjemné pocity rozlévající se po mém těle a užívala si je bez stejných výčitek svědomí, jako by šlo o jakoukoli jinou relaxační masáž. Po dvou hodinách jsem tak odcházela příjemně nabitá energií a s chutí někdy si to celé zopakovat...

 

***

               

logo

stáhnout mp3
 
heart
 
 
 
TOPlist